Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Attributes
ro: Atribute

en: Close
ro: Închideți
