Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Fields
et: Väljad

en: Attributes
et: Omadused

en: Close
et: Sulge
