Field help helper (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Other
he: אחר

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
he: השדה %field נעול ולא ניתן לערוך אותו.

en: Saved %label configuration.
he: נשמרו הגדרות %label .

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
