Field help helper (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Other
lt: Kiti

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: Saved %label configuration.
lt: Išsaugotos %label nuostatos.

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
