Field help helper (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား
