Field help helper (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Other
sv: Övriga

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sv: Instruktioner att visa för användaren nedanför detta fält i redigeringsformuläret.<br />Tillåtna HTML-taggar: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
sv: Fältet %field är låst och kan inte redigeras.

en: Saved %label configuration.
sv: Sparade inställningar för %label.

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
