Field help helper (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Other
bg: Други
