Field help helper (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Other
bo: གཞན

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bo: གནས་ཁོངས་འདི་འོག་གི་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་པའི་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་ཐད་ཀྱི་གསལ་བཤད།<br />སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML མཚོན་རྟགས། @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
bo: གནས་ཁོངས་%field་ལ་ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད་པས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Saved %label configuration.
bo: %label་ཡི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།
