Field help helper (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Other
gl: Outro

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
gl: O campo %field está bloqueado e non pode ser editado.

en: Saved %label configuration.
gl: Gardada a configuración de %label.

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
