Field help helper (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: The field %field is locked and cannot be edited.
hy: %field դաշտը արգելափակվել է և չի կարող խմբագրվել:ն
