Field help helper (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Other
jv: Liyané

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
jv: Pitudhuh kanggo panganggo ditampilaké nang ngisor field nang form suntingan. <br />Kode HTML sing diidinaké: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
jv: Field %field iki dikunci lan ora bisa di sunting.

en: Saved %label configuration.
jv: Nyimpen konfigurasi %label.
