Field help helper (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Help text
kk: Анықтама

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Other
kk: Басқа
