Field help helper (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
km: សេចក្តី​ណែនាំ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ដល់​អ្នក​ប្រើ​នៅ​ខាង​ក្រោម​វាល​នេះ​ស្ថិត​នៅ​លើ​ទម្រង់​ដែល​កំពុង​កែសម្រួល​ ។<br />ស្លាក​ ​HTML ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
km: វាល​ %field ​ជាប់​សោ​ ហើយ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​កែ​សម្រួល​ទេ​ ។

en: Saved %label configuration.
km: បាន​រក្សា​ទុក​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ %label ​។
