Field Hidden (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: About
ca: Detalls

en: Hidden field
ca: Camp ocult

en: Number (decimal)
ca: Nombre (decimal)

en: Number (float)
ca: Nombre (coma flotant)

en: Number (integer)
ca: Nombre (enter)

en: Text (plain)
ca: Text (pla)

en: Text (plain, long)
ca: Text (pla, llarg)

en: Text (formatted)
ca: Text (amb format)
