Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Version
be: Версія

en: Theme
be: Тэма

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Languages
be: Мовы

en: Themes
be: Тэмы
