Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Version
cy: Fersiwn

en: Theme
cy: Thema

en: Custom
cy: Addasu

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Themes
cy: Themâu
