Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Version
es: Versión

en: Theme
es: Tema

en: Custom
es: Personalizado

en: Languages
es: Idiomas

en: Themes
es: Temas
