Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Language
et: Keel

en: Version
et: Versioon

en: Theme
et: Teema

en: Custom
et: Kohandatud

en: Languages
et: Keeled

en: Themes
et: Teemad
