Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Theme
fr: Thème

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Languages
fr: Langues

en: Themes
fr: Thèmes
