Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Version
hi: संस्करण

en: Theme
hi: थीम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Languages
hi: भाषायें

en: Themes
hi: थीम ( शैली )
