Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Version
is: Útgáfa

en: Theme
is: Þema

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Languages
is: Tungumál
