Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Version
jv: Versi

en: Theme
jv: Tema

en: Custom
jv: Kostum

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Themes
jv: Téma
