Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Version
nn: Versjon

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Languages
nn: Språk

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
