Field highlightjs (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Language
az: Dil

en: Version
az: Versiya

en: Theme
az: Tema

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Languages
az: Dillər

en: Themes
az: Mövzular
