Field highlightjs (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི
