Field highlightjs (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Version
hr: Inačica

en: Theme
hr: Tema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Languages
hr: Jezici

en: Themes
hr: Predlošci
