Field highlightjs (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Version
it: Versione

en: Theme
it: Tema

en: Custom
it: Personalizzato

en: Languages
it: Lingue

en: Themes
it: Temi
