Field highlightjs (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Theme
sl: Tema

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Languages
sl: Jeziki

en: Themes
sl: Teme
