Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Version
bs: Verzija

en: Theme
bs: Tema

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Languages
bs: Jezici

en: Themes
bs: Teme
