Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Language
he: שפה

en: Version
he: גירסה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Custom
he: מותאם

en: Languages
he: שפות

en: Notice
he: הודעה

en: Themes
he: עיצובים
