Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Version
hu: Verzió

en: Theme
hu: Smink

en: Custom
hu: Egyéni

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Themes
hu: Sminkek
