Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Version
kk: Нұсқа

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Languages
kk: Тілдер

en: Themes
kk: Темалар
