Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Version
km: កំណែ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Languages
km: ភាសា

en: Themes
km: ស្បែក
