Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Version
lt: Versija

en: Theme
lt: Tema

en: Custom
lt: Savitas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Themes
lt: Temos
