Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Version
nl: Versie

en: Theme
nl: Thema

en: Custom
nl: Aangepast

en: Languages
nl: Talen

en: Notice
nl: Mededeling

en: Themes
nl: Thema's
