Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Version
fa: نسخه

en: Theme
fa: پوسته

en: Custom
fa: سفارشی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Themes
fa: پوسته‌ها
