Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Version
pt: Versão

en: Theme
pt: Tema

en: Custom
pt: Personalizado

en: Languages
pt: Idiomas

en: Notice
pt: Aviso

en: Themes
pt: Temas
