Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Theme
sv: Tema

en: Custom
sv: Anpassad

en: Languages
sv: Språk

en: Notice
sv: Notering

en: Themes
sv: Teman
