Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Theme
ta: தீம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Themes
ta: தீம்கள்
