Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Language
te: భాష

en: Version
te: సంచిక

en: Theme
te: అలంకారం

en: Languages
te: భాషలు

en: Themes
te: అలంకారాలు
