Field highlightjs (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Version
vi: Phiên bản

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Themes
vi: Sắc thái
