Field highlightjs (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Version
am: ሥሪት

en: Custom
am: ብጁ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Themes
am: ገጽታዎች
