Field highlightjs (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Version
ca: Versió

en: Theme
ca: Tema

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Languages
ca: Llengües

en: Notice
ca: Notificació

en: Themes
ca: Temes
