Field highlightjs (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Theme
da: Tema

en: Custom
da: Tilpasset

en: Languages
da: Sprog

en: Notice
da: Notifikation

en: Themes
da: Temaer
