Field highlightjs (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Version
ku: وەشان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان
