Field highlightjs (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Version
lv: Versija

en: Theme
lv: Tēma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Languages
lv: Valodas

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Themes
lv: Tēmas
