Field highlightjs (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Version
sk: Verzia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Languages
sk: Jazyky

en: Notice
sk: Oznam

en: Themes
sk: Témy vzhľadu
