Field highlightjs (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Version
th: รุ่น

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์
