Field highlightjs (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Version
ar: النسخة

en: Theme
ar: حلة

en: Custom
ar: مخصص

en: Languages
ar: اللغات

en: Notice
ar: إعلام

en: Themes
ar: الحلل
