Field highlightjs (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Version
fi: Versio

en: Theme
fi: Teema

en: Custom
fi: Oma

en: Languages
fi: Kielet

en: Notice
fi: Huomio

en: Themes
fi: Teemat
